مشاوره و سفارش

  • 7 − 1 =

پمپ های گریز از مرکز

از آنجا که پمپ های گریز از مرکز یکی از با ارزش ترین و کاربردی ترین محصولاتی است که ایران در زمره برترین تولید کنندگان آن قرار دارد،جا دارد که این محصول به صورت گسترده تر و بهتری در بازارهای داخلی و خارجی شناسانده و ارائه شود.از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات پمپ آب گریز از مرکز و فشار قوی نه تنها به افزایش صادرات غیر نفتی کمک کرده است بلکه در ارز آوری برای کشور بسیار تاثیرگذار بوده است. از این رو شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان در نظر دارد هم در بحث داخلی در زمینه فروش انواع پمپ گریز از مرکز و فشار قوی در سراسر کشور و هم در مبحث صادرات فعالیت وسیع تری داشته باشد تا بتواند به بهبود اقتصاد کشور کمک کند.

نمایندگی فروش پمپ سانتریفیوژ

پمپ های گریز از مرکز

پمپ های گریز از مرکز از نوع پمپ های دینامیکی می باشد و با نام پمپ سانتریفیوژ،پمپ مکش از ته و یا پمپ های زمینی در بازار شناخته می شود و همانطور که از نامش پیداست بر اساس نیروی گریز از مرکز کار می کند بدین صورت که سیال در اثر کاهش فشار در چشمه مکش وارد پروانه پمپ می شود. این پمپ ها به دلیل پوشش دادن حجم وسیعی از هد و دبی سیستم پمپاژ و انعطاف پذیری در طراحی و ساخت، بسیار پرکاربرد بوده و در بخش صنعت و کشاورزی به وفور از این پمپ ها استفاده می شود و محبوبیت زیادی در بین کاربران و مصرف کنندگان دارد.

پمپ آب گریز از مرکز حلزونی و پمپ فشار قوی طبقاتی

امروز مفتخریم که اعلام کنیم به لطف پروردگار این مجموعه قادر است انواع پمپ آب گریز از مرکز حلزونی و پمپ فشار قوی طبقاتی را در کمترین زمان بدون محدودیت به صورت مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور و همچنین سفارشات صادراتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پمپ گریز از مرکز حلزونی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ گریز از مرکز اتا بزرگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ فشار قوی طبقاتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ پشت تراکتوری-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ گل کش-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ روغن داغ-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ خودمکش-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 9 − 5 =

شماره ثابت

983133367982+

شماره ثابت

982186096758+

واتس اپ

کلیک

شماره ثابت

982186096758+

تلگرام

asiapomp@

آپارات

asiapumpco@

ایمیل

info@asiapumpco.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان با نام تجاری (ASIAPUMPCO(APIR تولید کننده و تامین کننده برتر در زمینه انواع پمپ های گریز از مرکز افقی (پالایش و پتروشیمی،صنعتی و کشاورزی) در تجارت بین الملل می باشد که با بهره گیری از تجربه های بسیار در زمینه فروش در بازار داخلی و خارجی توانسته خود را در زمره پیشتازان این صنعت قرار دهد.این شرکت با استفاده از نیروهای منخصص،متعهد و مجرب در امر تولید و به کارگیری شیوه های نوین فروش و خدمات پس از فروش موفق به کسب رضایت مشتریان خود در بازار داخل و خارج از کشور شده است.

مدیرشرکت آسیاپمپ ایرانیان

محمدرضا فلاح

Call Now Buttonتماس بگیرید