شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =

نمایندگی فروش پمپ حلزونی صنعتی فشار قوی

مهمترین کاربرد های انواع پمپ حلزونیخرید عمده پمپ حلزونی صنعتی 3 فاز
خرید و فروش پمپ اب کشاورزی

پمپ ها یکی از کاربردی ترین ابزار ساخته شده هستند که می توانند کار های زیادی در هر دستگاه انجام دهند و به انواع مختلفی تقسیم بندی می گردند که یکی از آن ها پمپ حلزونی صنعتی فشار قوی است.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره کاربرد این نوع پمپ ها و همچنین خرید آن از نمایندگی فروش، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛

نمایندگی فروش پمپ حلزونی صنعتی فشار قوی

مهمترین کاربرد های انواع پمپ حلزونی

مهمترین کاربرد های انواع پمپ حلزونی پمپ حلزونی که به آن پمپ گریز از مرکز یا سانتریفیوژ نیز گفته می شود،  به دلیل شباهت ظاهری بدنه آن با لاک حلزون به این نام خوانده می شود. 

این نوع پمپ انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها، پمپ حلزونی افقی است.

از جمله کاربرد های این نوع پمپ گریز از مرکز، انتقال آب از چاه به زمین های کشاورزی است، در واقع این پمپ در قسمت بیرون از چاه نصب می شود و از طریق آن و اعمال فشار، آب از چاه بالا آمده و به راحتی می توان از آن برای آبیاری و غیره استفاده کرد.

نوعی از پمپ های حلزونی افقی از نوع فشار قوی است. هر چه اعمال فشار پمپ بالا باشد، از آن می توان برای انتقال آب از چاه هایی با عمق بسیار زیاد استفاده کرد، چون هر چه ارتفاع چاه بیشتر باشد، به فشار بالایی برای بالا کشیدن آب از آن نیاز خواهد بود.

از دیگر کاربرد های پمپ حلزونی فشار قوی افقی، می توان به انتقال آب شهری و صنعتی اشاره کرد، این پمپ ها می توانند حجم بالایی از سیالات را در مدت زمان بسیار کوتاه منتقل نمایند.

در مواردی نیاز است که آب گرم به برخی سازه ها نظیر سازه های سرمایشی و گرمایشی منتقل شود که در این موارد نیز می توان از این نوع پمپ های فشار قوی طبقاتی استفاده کرد.

خرید عمده پمپ حلزونی صنعتی 3 فاز

خرید عمده پمپ حلزونی صنعتی 3 فاز با توجه به این که این نوع پمپ های کاربرد های بسیار مهمی دارند، میزان استفاده از آن ها بالا رفته و به این ترتیب تولید آن نیز بیشتر شده تا پاسخگوی نیازهای بازار باشد. 

مجموعه ما یکی از برترین نمایندگی فروش انواع این پمپ ها در کشور است. پمپ های این نمایندگی همگی از برند های معروفی است که همگی به قیمت های مناسب و مقرون به صرفه عرضه می گردند.

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از قیمت پمپ حلزونی صنعتی ۳ فاز افقی، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از ارتباط با مشاوران سایت ما و مقایسه قیمت ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت خرید پمپ حلزونی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید