شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش اینترنتی پمپ حلزونی فشار قوی به قیمت درب کارخانه

پر فروش ترین پمپ فشار قوی طبقاتی کدام است؟ | انواع مدلهای آنهاپمپ حلزونی فشار قوی چیست و چه کاربردی دارد؟

پمپ حلزونی فشار قوی نمونه ای از پمپ های دینامیکی یا پمپ سانتریفیوژ می باشد که به دلیل نوع ساخت و کاربردی که دارد بالای %60 از نیاز مشتریان را پوشش می دهد.مشتریان این پمپ ها در بیشتر مناطق ایران با توجه به ازدیاد فروشگاه ها و تنوع مدل های پمپ گریز از مرکز طبقاتی برای انتخاب پمپ نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند.برای همین باید با افراد متخصص و کارشناسان این حوزه صحبت کنند.آیا می دانید انتخاب و خرید پمپ فشار قوی مستلزم چه فاکتورهایی می باشد؟با ما همراه باشید.

برای سهولت در خرید انواع پمپ کشاورزی راههای مختلفی وجود دارد.اما به تازگی به واسطه وجود اینترنت و ایجاد فروشگاه های اینترنتی کار خرید برای کشاورزان عزیز راحتتر شده است و آنها می توانند مستقما هر نوع پمپی را که می خواهند سفارش دهند.

صنایع پمپ سازی آسیاپمپ با فراهم کردن این فضا به کشاورزان و مشتریان در سراسر ایران این امکان را داده تا به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده پمپ آب خود را تهیه کنند.شما نیز میتوانید برای مشاوره، استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

پمپ حلزونی فشار قوی

پر فروش ترین پمپ فشار قوی طبقاتی کدام است؟ | انواع مدلهای آنها

در بین پمپ های فشار قوی طبقاتی که جمعا به 92 مدل از سری wkl می رسد، پمپ های دیگری مثل پمپ اتا بزرگ و پمپ گریز از مرکز نیز وجود دارد که برای آبدهی بالا از آنها استفاده می شود.اما با توجه به اینکه سیستم طراحی لوله کشی به صورتی است که صرفا فقط نمی توان از پمپ های افقی سانتریفیوژ استفاده کرد،پمپ فشار قوی جایگزین بسیار خوبی برای آنها می باشد.در بیشتر پروژه ها هدف از نصب پمپ تامین فشار لازم آب است که فقط پمپ های فشار قوی توانایی انجام این کار را دارند.

پر فروش ترین پمپ های فشار قوی مسئله ای است که باید از نگاه مشتری آنرا بررسی کرد،اما طبق آخرین آمار پمپ های wkl سری 65،80 و100 فشار قوی جزو پر طرفدارترین سری از این پمپها بوده اند.اما باید خاطر نشان کرد که پمپ طبقاتی فقط به پمپ wkl محدود نمی شود و مدلهای دیگری هم دارد که به شرح زیر می باشد.

  • پمپ فشار قوی طبقاتی mc200
  • پمپ فشار قوی طبقاتی cv200
  • پمپ فشار قوی طبقاتی MD
  • پمپ فشار قوی طبقاتی wkl

جهت تهیه انواع پمپ فشار قوی با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب با واحد فروش شرکت ما تماس بگیرید و ضمن بهره مندی از تجربیات مشاورین ما بهترین پمپ آب ممکن را انتخاب کنید.

پمپ حلزونی فشار قوی چیست و چه کاربردی دارد؟

پمپهای سانتریفیوژ چند مرحله ای یکی از محبوبترین مدلهای پمپ در سالهای اخیر می باشد.پمپ های طبقاتی دارای چندین طبقه یا مرحله می باشند که که به شکل سری به هم متصل شده اند.هر چه طبقات پمپ بیشتر باشد فشار نهایی بیشتر می شود اما دامنه جریان در دور ثابت یکنواخت می باشد.پمپ فشار قوی در نوع افقی و عمودی وجود دارد که فشار در پمپ افقی به مراتب از پمپ عمودی بیشتر است.

موارد کاربرد پمپ های طبقاتی فشار قوی به شرح زیر می باشد.

  • شستشوی ادوات صنعتی و کارخانه ها
  • افزایش فشار آب
  • آبرسانی
  • آبیاری قطره ای و بارانی
  • پمپ های آتش نشانی

پمپ حلزونی فشار قوی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید